חאן מרחב עם

אירוח מדברי למשפחות

אירוח מדברי למשפחות

נופש משפחתי הוא הזדמנות נהדרת עבור כל בני המשפחה להתנתק לכמה ימים משגרת החיים השוטפת, להתחבר לעצמם וליהנות מזמן משפחתי מאחד ומחבר. אמנם יש לא מעט דרכים לנפוש ולבלות עם כל המשפחה, אך אם אתם מחפשים נופש קצת אחר, עם המון מרחבים וטבע, הרשו לנו להכיר לכם את אירוח מדברים למשפחות עם חאן מרחב עם

נופש עם המשפחה במדבר

שגרת החיים השוטפת והעמוסה שלנו, לא מותירה לנו יותר מידי זמן משפחתי ועוד פחות מכן, זמן לעצמנו, כך שכולנו חייבים לעשות הפסקה מידי פעם, לקחת פסק זמן משגרת החיים ולצאת לנופש משפחתי מאחד ומגבש. 

אפשרויות הנופש המשפחתי הן רבות ומגוונות וסביר להניח כי ניצלנו לא מעט מהן במהלך השנים, אך אחת האפשרויות, שהפכה בשנים האחרונות לטרנד נפוץ ומקובל במיוחד, היא אירוח מדברים למשפחות, כאשר הייחודיות של המדבר, השקט והמרחבים האינסופיים הפרושים לפנינו, מאפשרים לנו להירגע, להתחבר בטבעיות אחד אל השני וליהנות בצורה מושלמת מנופש ייחודי.

אירוח מדברים למשפחות – מאילו פעילויות ניתן ליהנות במדבר?

מלבד השקט הקסום והטבע המדהים הפרוש לפנינו, במסגרת אירוח מדברים למשפחות ניתן ליהנות מעוד מגוון פעילויות, כמו טיולים ומסלולים (חלקם כוללים נחלים ומעיינות), טיולי אופניים, גלישת חולות, טיולי תומקאר אתגריים, טיפוס מדברי, סיור שמימי וצפייה בכוכבים ועוד.

חוויה קולינרית מדברית בצימר במדבר

פעילויות ואטרקציות הן ללא ספק חלק נכבד מהנופש המשפחתי שלנו, אך אחד הפרמטרים המרכזיים שהופכים את הנופש למושלם הוא כמובן האוכל, כך שתשמחו לשמוע כי אירוח מדברים למשפחות כולל גם חוויה קולינרית מדברית, הכוללת מגוון מוצרים הנעשים בעבודת יד מסורתית, כמו לחמים, מאפים וכריכים; חומוסייה אותנטית; קינוחים ותה באוהל מדברי ועוד.

אירוח מדברים למשפחות עם חאן מרחב עם

במידה ואתם כבר מתכננים את הנופש המשפחתי הבא שלכם, אתם מוזמנים להגיע אל חאן במדבר וליהנות מאירוח מדברים למשפחות מהנה וחוויתי. בין אפשרויות האירוח והלינה אצלנו תוכלו למצוא לינת חאן במבנה ממוזג, דירות מאובזרות, צימר במדבר במיקום מושלם ומתחמי קמפינג מסודרים ומאורגנים, כך שתוכלו ליהנות משמיים ומדבר בכל דרך שמתאימה לכם ולמשפחתכם.