חאן מרחב עם

צימר מבודד במדבר – הלוקיישן המושלם לסוף שבוע שקט

צימר מבודד במדבר

בשנים האחרונות אנו רואים זוגות רבים שבוחרים ללכת אל צימרים שונים ברחבי הארץ. מה אם היינו אומרים לכם שאתם יכולים לשלב בין רומנטיקה, מודרניות, פרטיות וטבע באותה הנשימה, מה הייתם אומרים? צימר מבודד במדבר הוא הלוקיישן המושלם עבורכם לסוף שבוע שקט. אנחנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות – חאן מרחב עם פה לעשות לכם סדר.

אירוח מדברי: מקום אירוח שומר שבת

אירוח מדברי הפך בשנים האחרונות לביטוי שגור ולבחירתם של אלפי זוגות ברחבי ישראל. אחד הנושאים החשובים ללא מעט זוגות רבים היא השבת. איננו יודעים על מקומות אחרים, אבל המקום שלנו הינו מותאם לאירוח מדברי למשפחות דתיות ושומרות מסורת המחפשות שלווה וטבע וליהנות מהיתרונות הגלומים באירוח בצימר מבודד ביישוב דתי.

לינה במדבר: מגוון רחב של אטרקציות מסביב

אם אתם שואלים אותנו לינה במדבר היא התגשמות כל הטוב שיש לעולם להציע. דרך לינה במדבר אנחנו יכולים לגעת בטבע היפה וליהנות ממגוון רחב של מסלולי טיולים אותם ניתן לבצע בהליכה רגלית, אופניים ו/או עם רכב ייעודי. הנוף המדברי הוא נוף עוצר נשימה ובליווי של מנהלי החאן תוכלו לקבל מספר רב של טיפים לאטרקציות ומסלולים בקרבת מקום – כך שתוכלו למקסם את החופשה שלכם.

מקומות לינה במדבר: אירוח מגוון

למרות העובדה שאנחנו נמצאים בלב המדבר אין זה משפיע על אפשרויות מקומות לינה במדבר. אנו רואים מגוון רחב של אפשרויות לינה לרבות – חדרי אירוח, צימרים, דירות אירוח משפחתיות הפונות לנוף מדברי ואף דירות בעלות בריכות שכשוך פרטיות.

צימר מבודד במדבר – חאן מרחב עם 

אם חיפשתם אחר מקומות לינה במדבר הרי לכם שהגעתם למקום הנכון עבורכם. החאן שוכן בפאתי היישוב מרחב עם ומציע חוויה מדברית בלב ארץ המכתשים. זה הזמן שלכם להצטרף אל אלפי זוגות ומשפחות שבחרו נכון והחליטו לפקוד את הצימר המבודד בחאן מרחב עם וליהנות מאירוח אדיב וחם לצד אפשרות לגעת בטבע היפה.

אמרתם צימר מבודד במדבר – אמרתם חאן מרחב עם.